Redaktorom SME a nie len im...

Autor: Peter Kuchár | 5.2.2015 o 18:58 | Karma článku: 12,55 | Prečítané:  2082x

Nechápem prečo má redakcia SME potrebu ťahať veci do extrémov a dávať mediálny priestor čudákom. Prečo potrebuje dať priestor pochybnej sociologičke, ktorá tvrdí, že tradičná rodina neexistuje. Prečo potrebuje vytiahnuť na titulku webu, jediných dvoj homosexuálov v Česku, ktorí si adoptovali deti. Skutočne príkladná „rodina“...! Na základe čoho si zasluhujú vašu pozornosť a publicitu? Sú jediní v 10 miliónovom národe...! Toto je príklad, ktorý treba nasledovať...?

Poznám na Slovensku x rodín, ktoré si adoptovali deti, dokonca rómske deti. Myslím, že tie by si zaslúžili oveľa viac vašu pozornosť...

Prečo cítite potrebu šíriť tento extrémizmus a rozoštvávať spoločnosť? Prečo sa choré a zvrátené veci predkladajú ako normálne...?

Kto z vás by dal do adopcie svoje dieťa homosexuálnemu páru? Dovolím si odpovedať za vás. NIKTO! Pre deti z detských domovov je to v poriadku? Koľko zmätku to musí vyvolať v ich duši...!

Čo sa týka sexuálnej výchovy prosím nepohoršujme deti! Nezakaľujme ich často ešte čisté a nevinné duše...!

Ak niekto vážne zraní dieťa fyzicky ide pred súd, ak ho zraní duševne, je to akože v poriadku...? Koľko duševných abortov už máme na svedomí...

Dovolím si zacitovať Bibliu, keďže sme vraj kresťanský národ. Ježiš sa veľmi kriticky vyjadril na adresu tých, ktorí pohoršujú deti.

 „Beda tomu, kto pohorší jedného z týchto najmenších. Lepšie by mu bolo, keby mu zavesili mlynský kameň na krk a hodili ho do mora...“

Koľko tých pohoršení tu už v tomto smere bolo...! Chceme v tom pokračovať...? Sme si vedomí zodpovednosti ktorú máme pred Bohom?

Niekedy sme zásadne proti všetkému čo súvisy akýmkoľvek spôsobom s Cirkvou, nech príde s akoukoľvek agendou.

Pochopme konečne, že referendum nie je o Cirkvi, kňazoch a biskupoch, ani o pastierskom liste.

Referendum je predovšetkým o deťoch...! A ešte o zdravom rozume...

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Dominik Dán o knižnom trhu: S mafiánskymi praktikami som sa nestretol

Najčítanejší spisovateľ má so slovenskými podnikateľmi zlú skúsenosť.

SVET

Café Európa: Ako dopadne Európa po francúzskych voľbách

Francúzsko má nového proeurópskeho prezidenta.


Už ste čítali?